Ceník

Termín Cena za osobu/ 1 noc se snídaní 
celoročně po potvrzení
dvoulůžkový pokoj obsazený 1 osobou
1.000 Kč
dvoulůžkový pokoj obsazený min.2 osobami    750 Kč
rodinné apartmá obsazené min. 3 osobami    700 Kč
     


Informace*

Cena za rodinné apartmá je počítána maximálně pro tři dospělé osoby nebo dvě dospělé osoby maximálně s dvěma dětmi do 11,99 let. V případě staršího dítěte, více dětí a nebo další dospělé osoby se cena může navýšit. V případě méně osob než jsou 3 se účtuje příplatek 500,--/den.

 • Minimální délka pobytu jsou dvě noci. V případě jednodenního pobytu se cena navyšuje o 20%.
 • V době LETNÍCH prázdnin akceptujeme především týdenní pobyty! Dle volné kapacity minimálně však 2 noci!
 • Pejskové jsou u nás v hotelu vítáni, příplatek za bezproblémového pejska na pokoji činí 150 Kč na noc.
 • Děti do 3 let bez nároku na lůžko jsou zdarma, děti do 11,99 let na přistýlce platí 50% z ceny za osobu. Na jednom pokoji lze mít zdarma pouze jedno dítě do 3 let, v případě více dětiček je každé další účtované jako 3-11,99 let.
 • Uzamykatelná úschova lyží a kol pod dohledem kamery pro ubytované zdarma.
 • Cena již obsahuje všechny místní a turistické poplatky.
 • Příplatek za večeři je 150 Kč / 1 osobu a noc (dítě do 11,99 let 90 Kč). Večeře je 2-chodová s výběrem dle denní nabídky.
 • Příplatek za oběd + večeři je 300 Kč/ 1 osobu a noc (dítě do 11,99 let 180 Kč). Oběd je 2-chodový dle aktuálního výběru.

Wellness

Vířivka (masážní vana) Sauna (suchá)
500 Kč/hod /pro 2 osoby/  400 Kč/hod /pro 2 osoby/

 

Rezervační a platební podmínky

Rezervace mohou být realizovány pouze e-mailem. Rezervace musí obsahovat jméno, úplnou adresu, telefon,  e-mail, požadovaný termín a rozsah služeb. Předběžná rezervace bude obratem penzionem emailem potvrzena. Spolu s potvrzením předběžné rezervace pobytu bude zaslána kalkulace pobytu a následně dalším emailem - zálohová faktura pro úhradu 50% zálohy.

Závazná rezervace bude penzionem písemně (fax, email) potvrzena po úhradě zálohy na požadované služby. Záloha nemusí být požadována, pokud je rezervován pobyt v období kratším než 5 dní před nástupem pobytu.

Záloha musí být uhrazena v termínu splatnosti zálohy. Pokud nebude záloha uhrazena v termínu splatnosti, předběžná rezervace zaniká. Záloha může být uhrazena hotově, nebo převodem na bankovní účet na základě obdržené zálohové faktury vystavené provozovatelem. Doplatek je splatný v den příjezdu v hotovosti.

Při stornu pobytu budou klientovi vyúčtovány níže uvedené stornopoplatky stanovené v % z celkové výše zálohy. Případná zbývající částka bude klientovi zaslána převodem na účet, případně poštovní poukázkou na adresu. V odůvodněných případech nemusí být stornopoplatek účtován (rozhodne majitel penzionu).

Storno poplatky jsou stanoveny takto:

 • Zrušení rezervace před zaplacením zálohy bez storno poplatku.
 • Zrušení rezervace 30 a více dní před nástupem k pobytu - 50% zálohy.
 • Zrušení rezervace méně než 30 a více než 15 dní před nástupem k pobytu - 70% zálohy.
 • Zrušení rezervace méně než 15 dní před nástupem k pobytu - 100% zálohy.
 • V případě příjezdu na penzion a dřívějšího odjezdu je storno 100% ceny celého pobytu! PENÍZE NEVRACÍME

Úhrada pobytu zaměstnavatelem je možná. Objednávající zašle spolu s předběžnou rezervací adresu a identifikační údaje plátce (IČ, DIČ), požadovaný text který má být uveden ve faktuře a čásktu v Kč, kterou zaměstnavatel uhradí. Zálohová faktura bude zaslána přímo na adresu plátce. Po úhradě faktuty bude emailem rezervace závazně potvrzena.

Aktuálně

Pozor, zjednodušili jsme pro Vás ceník ubytování..

Zvýhodněné balíčky na léto, neváhejte si pobyt zarezervovat co nejdříve!